אודות החברה

נאומטיקס, חברה מובילה בעולם בתחומי האלקטרו-אופטיקה וטכנולוגיות ראיה ממוחשבת, מפתחת פתרונות ניטור צמיגים עבור מנהלי ציי רכב, נהגים, חברות וארגונים ממשלתיים.
עם צוות איכותי של מפתחי תוכנה, מדענים ומהנדסים, נאומטיקס, היושבת בלב עמק הסיליקון הישראלי, נתמכת על ידי קבוצת התל-אביב איינג'לס, גוגל וסמארט-דרייב הברזילאית.
החברה מנגישה פתרונות הייטק לתעשיות מסורתיות בסביבות בעלות תחרותיות גבוהה, ולה שותפויות אסטרטגיות בתחומי הלוגיסטיקה, הצמיגים והטלמטיקה.

קצת סטטיסטיקה

נהגים המודים שאינם בודקים את צמיגיהם
79%
הרכבים במדינות מפותחות עם גלגלים לא מנופחים
51%
הרוגים בשנה בארה״ב לבדה, בשל תקלות צמיגים
500
טונות פליטה של פחמן דו חמצני שניתן להפחית בכל שנה בזכות שמירה על צמיגים
10000000
חיי צמיג שניתן להאריך בזכות תחזוקה נכונה
25%

אודות נאומטיקס

ציי רכב מסחרי מבזבזים יותר מ-100 מיליארד דולר בשנה עקב הזנחת צמיגים. ההפסד הזה נובע בעיקר מצריכת דלק גבוהה יותר, בלאי צמיגים, תאונות והשבתת רכבים, וכן עלויות תקורה ותחזוקה הנובעות מהזנחת הצמיגים של הצי.
נאומטיקס מאמינה כי פישוט הליך בדיקת הצמיגים ומתן מידע חיוני והנחיות פעולה ברורות לגורמים האחראיים תסייע בהפחתת תאונות, תתרום לאיכות הסביבה; והכי חשוב – תעזור ללקוחות שלנו לצמצם את הוצאות התפעול של הצי ולאפשר להם להיות תחרותיים יותר בשוק.
הפתרון האלקטרו-אופטי של החברה הוא טכנולוגיה ״משבשת״ ופורצת דרך בכל הקשור לניטור וניהול צמיגים. הדרך היחידה לזהות את כל סוגי בעיות בריאות הצמיג היא באמצעות סריקה ויזואלית. והכי חשוב – אין צורך במעורבות של הנהגים או כל התקנה על הרכב ובסיס הנתונים מבוסס הענן מאפשר גישה קלה ומאובטחת מכל מקום ובכל זמן. החברה מחזיקה מספר פטנטים וסודות מסחריים וממשיכה להשקיע את מירב משאביה במחקר ופיתוח.

הצוות

רועי רזי
רועי רזיסמנכ״ל פיתוח הנדסי
עם תואר שני בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת מישיגן, רועי מביא עימו ניסיון של שנים רבות בתחום של מכשירים רפואיים, מכונות ואוטומציה. לפני הצטרפותו לנאומטיקס, היה רועי ראש חטיבת המכונות של חברת און טראק אינוביישן (נאסדק OTIV) וכן ניהל עסק משפחתי בתחום האוטומציה והבקרה.
אסף מורקס
אסף מורקססמנכ״ל תפעול
עם רקע נרחב בתחום האלקטרוניקה ,תואר ראשון בהנדסת מכונות מאוניברסיטת תל אביב ושנים של נסיון בפיתוח טכנולוגיה וניסויי שדה כקצין לשעבר בחיל האוויר. אסף הוא חולה הגה וג׳יפים, וכשאינו שקוע עמוק במחקר ופיתוח, הוא רץ מרתונים, מטייל, צולל ואף מבשל את הבירה הכי טובה בעולם!
כפיר ויטמן
כפיר ויטמןמנכ״ל
עם מעל 15 שנות נסיון בהנדסה, אלקטרוניקה ומחשבים, כפיר הוא מנהל פרוייקטים ומוביל מנוסה, אשר בתור קצין לשעבר בחיל האוויר, רגיל למשימות בלוחות זמנים לחוצים ובסביבות תובעניות וחסרות פשרות. לכפיר תואר ראשון בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל מהטכניון. לפני שייסד את נאומטיקס, היה אחראי על הייצור והמחקר במפעל הסיני של חברת און טראק אינוביישן (נאסדק OTIV) והוא מדבר סינית באופן שוטף.
רוני גורביץ׳
רוני גורביץ׳סמנכ״ל פיתוח אלגוריתמים
רוני מחזיק בתואר ראשון בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון רב בעיבוד תמונה, ראייה ממוחשבת, למידת מכונה וסימולציות חישוביות. רוני ידוע גם בהיותו מכור לאדרנלין, ואת מעט הזמן הפנוי שיש לו הוא מעביר בין סקי, גלישת קייט וצניחה חפשית.
אולג לשצ׳ינסקי
אולג לשצ׳ינסקיסמנכ״ל פיתוח תוכנה
אולג מחזיק בתואר שני במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת קייב ומביא עימו נסיון מרשים של פרויקטי פיתוח וניהול בחברות בינלאומיות כגון ד׳לינק ואינטר טלקום. כשהוא לא מול המחשב, אולג עוסק בספורט ואומנויות לחימה והוא מאסטר בקונג-פו.
אייל רם
אייל רםסמנכ״ל פרוייקטים
עם רקע מקיף בניהול פרוייקטים מורכבים, תואר ראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אבי ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז האקדמי אונו, לאייל שנים רבות של נסיון בתור קצין בכיר בחיל האוויר. בזמנו הפנוי אייל מדריך קרב מגע ב״דניס השרדות״ (דן 2).
דוד פייגנבוים
דוד פייגנבויםדירקטור
עם רקע משמעותי בפיתוח טכנולוגיה, פיננסים ועסקים, דוד הוא מנכ״ל ומייסד סמארטדרייב, מפיץ טרפילוג בברזיל, ולפני כן עבד עבור חברות כגון אקסנצ׳ר ונצ׳רס, K2 השקעות וקבוצת שטראוס. דובר פרטוגזית, אנגלית, וספרדית לדוד תואר ראשון מאוניברסיטת Vargas Fundação Getulio בסאו פאולו.
ירון קרני
ירון קרנידירקטור
בתור מייסד קבוצת התל אביב איינג׳לס וקרן ההשקעות מאבריקס, ירון היה דירקטור ב-LabPixies שנמכרה לגוגל וכן ב-Contextin שנמכרה לספארק.
לפני זה היה אחראי על הפיתוח העסקי של חברת GC Marketing בניו-יורק. ירון בוגר תכנית היזמות ע״ש סאם זל ובעל תואר שני במשפטים עם התמחות בקנין רוחני.
אדם מלול
אדם מלולמהנדס אלגוריתמים
בעל תואר ראשון בהנדסה ביו-רפואית מאוניברסיטת תלא אביב, אדם מפתח ומיישם אלגוריתמים בתחום של עיבוד תמונה, ראיית מחשב ולמידת מכונה. אדם לא נפרד לרגע מכלבו הנאמן ניוטון, אשר נחשב חלק מהצוות.