אני תהיתי למה במבחן שנתי מכונית כביש בטיחות הם לבדוק כי את המגבים אינם ישן וסדוק (לא משנה כי הם לא רוצים לראות אותם רצים…), אבל כפי הגיעו הגשמים יש לי את זה – מכונית ללא / המגבים רע הוא מהווה סכנה לעם, לנוח של התנועה, גם אם לא הייתה תאונה ensue נהג כך קידמית-פחות המכונית לא יכול, צריך לנהוג הטראפיק נורמלי מהירות. רואה את הכביש לפני זה ממש לא שהגזמת.

דברים מצחיקים המגבים – חלק נע, שנוסח, קבוע בצד אלמנטים של המכונית עם גומי, פלסטיק חלק מאוד נוטה מזג האוויר מצויד flimsily על הקצה של המכשיר. אז אנחנו מקבלים את הלהב גומי יש תוחלת חיים קצרה למדי עקב בלאי או אפילו רק שנזרקו ללא ספק במחיקה חזקה. ולשאת עדיין בניגוד חלקי רכב מתכלים אחרים (כמו צמיגים או אורות פנסים קדמיים) אנחנו לעיתים רחוקות זרוע מגב נוסף או אפילו להב.

Doe של מראה זה בסדר לך?

Doe של מראה זה בסדר לך?

האינטרנט הוא מלא של סיפורים על נהיגה בגשם והפסד של מגב (בדוק החוצה ריצ'רד האמונד של טופ-גיר על http://www.topgear.com/uk/richard-hammond/richard-hammond-on-windscreen-wipers-2013-7-1 הנושא) והם בדרך כלל הכל על איך עם קצת מזל ניצחה למזל הרע שלהם ואנשים הגיע הביתה. הם גם שמים פתרון זמני כמו החבר'ה מעל ומתחת –

פתרון בעלי מקצוע!

פתרון בעלי מקצוע!

או רק soldiered על מהירות איטית, ניראות רע ולתת שהחרוזים ברח. פתרון זה עשוי להיות אישור עבור תעבורת כבישים הגשמים חינם אבל אם קיבלת תרסיס מכונית מולך או על הכיוון ההפוך – אתה תהיה בבעיה.

אתה רואה את המכונית לפניך?

אתה רואה את המכונית לפניך?

אתה אומר כי המגבים הם פתרון מיושן, זה הזמן למצוא חדש, עדיף אחת (אין עבודות תחזוקה שנתיות, אין לגרור רוח, לא טרחה) כגון חרירי אוויר בלחץ גבוה spew אוויר על השמשה הקדמית, לפוצץ מים כפי שהם משתמשים היום על כמה מישורים או טיפולים כגון גשם-X וכדומה. אבל למעשה אני די רוצה יש את היכולת לקבל מה בכלל הוא על השמשה הקדמית שלי. – שיהיה גשם, ספריי, חרקים מתים או בוץ – אתה לא יכול להביס את הידיים על, פעולה קשר מלא. אז אפילו אם אני לא אשנה אותם לעתים קרובות שמספיק ואני משאירים אותן בשמש ובאוויר פרוסט, תאמין לי כשאני אומר שאני אוהב את המגבים, במיוחד כאשר אני צריך אותם…

נסה לעשות זאת עם קצת אוויר חם...

נסה לעשות זאת עם קצת אוויר חם…