לאנשים יש כל סוג של אביזר חשמלי ברכב – שתחבר את הפלאפון שלך, השתמש לעזרתך ניווט או לשתות קר אחד (משקה מוגז!) ישר מהמקרר על הלוח. יש מסכי טלוויזיה ו להכניס אורות מיוחדים. שלא לדבר על היסודות. המכונית באה עם – פנסים, מיזוג אוויר, רדיו, כגון.

במאה ה-21 צריכים כוח...

במאה ה-21 צריכים כוח…

כל הדברים האלה רץ על המכונית הסוללה, אשר בתורו יחול על ידי האלטרנטור אשר טורבינה קטנה של משיגים את הסיבוב מהמנוע. עכשיו, בהתחשב במהירות מסוימת, זה ברור כי אם באפשרותך להפעיל מכשיר אחר אתה צריך לתת המנוע יותר החשמל והדלק -, אז להשיג millage התחתון. אבל כמה? זה באמת בולט? טוב, עם כל זה תלוי… מאפשר לדבר על כוח סוס מאז זה נפוץ אצל שיחת מכוניות – 1 HP הוא וואט 745, עכשיו נותן הסוללה ~ 12V וגם אם אתה מפעיל הסוללה פלט כ 60 אמפר לך להשתמש 1HP. כ- 1% של כל הפלט כוח מכונית וזה אמנם נכון שאתה צריך הרבה מכשירים כדי לקבל את הכוח הזה, הפעלת מקרר, מיזוג האוויר, כמה מסכים שטוחים. צריך לקחת אותך די קרוב.

כן. אנשים משתמשים מחממי בשקע המצית.

כן. אנשים משתמשים מחממי בשקע המצית.

כ 2% של תפוקת האנרגיה הרכב הולך לנתח את אביזרי רכב, חלק גדול של זה הולך האלטרנטור. במחשבה שהולך כמו תחנת הכוח, למכונית יש יעילות מאוד רע לעומת תחנות כוח גדול (http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080927100559AAq4lTM) וזה כל כך טוב יותר, מבחינה כלכלית כדי לטעון את הטלפון. ומגניב המשקאות שלכם בבית ואז במכונית.

אלא אם כן לטיול יום מרובה, השתמש צידנית

אלא אם כן לטיול יום מרובה, השתמש צידנית

עכשיו, אני לא אומר לא להשתמש שלך מזגן או לשמור את האורות שלך על לוא, רק זכור כי מה בכלל חיבור שקע מצית או aux outlet(s!) שלך – זה יעלה לך במשאבה לעשות, אם יש לך דברים מחוברים 24/7 עם טעם -. זה רעיון טוב כדי לנתק את אותם, אפילו יותר טוב לכלוא אותם כאשר אין צורך.

אתה באמת צד ארנבות בלילה?

אתה באמת צד ארנבות בלילה?